רישום
התחבר
שכחת את הסיסמא? הזכר
עברית

נערות ליווי מחולון

31.08.2015
נערות ליווי מחולון: כללי התנהגות מיניות ביחסים

יחולו כללי הנימוס לא רק להולכים למסעדה. הם גם חשובים במערכות יחסים אינטימיות. מצב מביך במקרה זה פשוט לא מופיע כאשר הכל יתבצע בזהירות רבה. נערות ליווי מחולון לומר כי במערכת יחסים מיניות תמיד יש חוקים משלו, ואחריו אדון מנוסה. להיות אבירי, אז מערכת היחסים שלכם יהיו מאוד חזקות וחם.

הכלל הראשון של יחסים: פלירטוט הנשי, כלומר, היא חייבת להיות תמיד לפני הגברים. יש הגוף הנשי תכונות מיוחדות כדי להגיע במהירות לאורגזמה, כי לפעמים הם זקוקים לזמן נוסף וצעדים נוספים כדי להגיע למצב הנכון. במהלך קיום יחסי המין, הגבר תמיד צריך ראשון להציע את העונג של החברה שלו, ולאחר מכן לפנק את עצמך. כלומר, אנחנו חייבים תמיד לתת לגברת לבוא. נניח שהיא תסתיים, ואז תוכל לסיים אותך.

יוצא מן הכלל יכול גם לגרום. זכויות ללא יוצא מן הכלל. לדוגמא, אם אתה מערכת יחסים מאוד מיניים משועמם, אתה יכול לארגן ביטויים אגואיסטיים יום מיוחד, כאשר אתה עושה את הכל בעצמך. בואו יום זה יתקיים לפחות אחת לחודש. מי הוא אנוכי במיטה, הוא תמיד לשים את החוקים והתקנות של יחסי מין. וזה עוזר לפעמים אפילו מתרגש. לפעמים זה קורה כי אנשים מלאים בגירוי מיני חזק מאוד.

הם לא יכולים לרסן את עצמם, הם רוצים להרגיש את המין היפה במהירות. מין בלתי צפוי מסייע לגלות את היחסים אינטימיים ספונטניים. לעתים קרובות, מין מתרחש במקום ציבורי. איש צריך דואג חברתו תמיד בזהירות. במידה וגבר רוצה לשלוט בכל קאמה סוטרה אתה חייב לנסות ראשון כדי לשמור על הנערה מפציעות שונות. אחרי הכל, הגברת לא יכולה להיות מוכנה ללחץ כזה של תשוקות. היוזמה בחלק המיני צריכה תמיד באה מהנשים, אבל לפעמים אתה יכול לזרוק את הכל באיש.