רישום
התחבר
שכחת את הסיסמא? הזכר
עברית

נערות ליווי בפתח תקווה: מיומנויות לקיקה לגברים

31.08.2015
נערות ליווי בפתח תקווה: מיומנויות לקיקה לגברים

מעולה, קיקה מיומנת והמנוסות צריכה משחק מקדים נחמד, ארוך. הכן גברת יכולה להיות מחוממת באמצעות האימוץ של האמבטיה עם קצף. קצת חיכו להצטרף אליה, מתחילים עם כל הנשיקות, ליטופי אור, מעסים את איברי המין שלה באזור, אומרות נערות ליווי בפתח תקווה.

לאחר שעזב את חדר האמבטיה, ללכת ליצירת סביבה מינית ומלאת תשוקה - כולם בסרטים שונים. להביא הקדמה לפני הרגע שבו היא הייתה בעצמה מתחילה לשאול אותך ליטופים יותר יפים ומלאי תשוקה. השכבת אותה לישון, מלטף את הגוף שלה הולך נמוך יותר ויותר, עד ליעד, מה שהופך את קוני.

יש לנו כבר אמר שכל הנשים, כאיברי המין שלהם שונים אחד מהשני. דגדגן שונה - דרישות שונות לשביעות רצונם של והחיבה. אבל אתה לא צריך ללכת לדגדגן, ברגע שאתה מוצא אותו. התחל ללטף את לשונה שפתיים, לאט אבל בטוח להרים את המטרה החשובה ביותר. ברגע שהשפה שלך תהיה ליד הדגדגן, המשיך ללטף אותו פעיל באותה מידה, לא שוכח את הליטופים של החזה שלה, כמו האצבעות של יד אחת יכולות להיות מוכנסות לאט לתוך הנרתיק.

כדי לקבוע אם אתה מפעיל, הדרך הקלה ביותר לשאול על הגברת. רק שזה לא הכרחי לכך לקחת את הראש שלך מפעולות החשובות ו, מלקק את שפתיו, כדי לברר. שאל את הגברת התחילה לאונן היד שלך - כל כך קל ביותר כדי להבין, שהיא על גבוהה.

צורתו של הדגדגן דומה פין, אשר מוסתר בתוך הגוף. מרגיש לו ולסחוט יחד עם חלקיו העליונים של אצבעות השפתיים שלו. נסה להתחיל לאונן, כך שאם זה איבר המין שלך. ברגע שכל הצעדים צריכים להיות יותר זהיר ומאופק. סביר להניח, הגברת הראשונה חווה תחושות אלה. ההנאה של קוני ילדה תהיה ענק!