רישום
התחבר
שכחת את הסיסמא? הזכר
עברית

נערות ליווי בתל אביב: מה יחס הייתה לאוננות בזמנים שונים

31.08.2015
נערות ליווי בתל אביב: מה יחס הייתה לאוננות בזמנים שונים

דיוגנס הוא אמר אגדות, העוסקות באופן ישיר באוננות מול אנשים, ולא היה מתבייש בשום דבר. אבל לא כולם יכולים לומר כי גישה זו לאינסטינקטים שלך היא נכונה בלבד. בפרט, מבוגרים לעתים רחוקות להתהדר הרצונות הטבעיים שלהם. מדענים אומרים לאונן לא רק אנשים, אלא גם דולפינים, חתולים, ובעלי חיים אחרים, ונחשב לקצב נורמלי למדי, אומרים נערות ליווי בתל אביב.

אלי לצפות במיתוסים של מצרים העתיקה, אתה יכול לחפור הרבה דברים מעניינים על אוננות. לדוגמא, אל השמש עשה את כל האלים האחרים, שפיכת הזרע שלהם במהלך אוננות. המצרים האמינו שאוננות היא דומה ליצירה של משהו חדש. ביהודה העתיקה כמו אוננות היא להגדיר חטא, להגיע אפילו לפשע. יחסי מין, כמגילות ומסות העתיקות, היו להתקיים רק שיצרו חיים חדשים. משום לספק את תאוותו והתשוקה אסורה. זרע לא צריך רק לשפוך החוצה.

נוצרים דיברו גם על אוננות במורת רוח. איסור ספציפי, שהוא אומר שאתה לא יכול לאונן, בברית הישנה הוא לא, אבל יש אגדה על אונן, שנשפך הזרע שלו על הקרקע ללא צורך שבנענש על ידי אלוהים. זה בעצם לא עוסק באוננות אונן, וקטע את יחסים, אבל מסיבה כלשהי בהיסטוריה של כל זה הפך כמו אוננות.

עמים מזרח גם האמינו שאוננות מינית היא תופעות חסרות תועלת ומזיק. לדוגמא, הסיני האמין שגבר תמיד צריך להיפגש רק אישה, אבל לא ליהנות בעצמך. הנאה המלאה יכולה להתבצע רק עם בני מין האחר, אבל לא לבד. באירופה, גם אוננות נחשבת השפעה שלילית. כל הזמן, שפורסם כמה מאמר פסאודו-מדעיים שטען כי אוננות גורמת לעיוורון ומחלות אחרות. כתוצאה מכך, אנשים הוצאו להורג גם אם הם נתפסו מאונן.