רישום
התחבר
שכחת את הסיסמא? הזכר
עברית

שירות ליווי נשים גם מרגישים זקפה

31.08.2015
שירות ליווי: נשים גם מרגישים זקפה

מחקרים חדשים שנערכו בארצות הברית, מצביעים על כך שהגוף הנשי הוא מסוגל אינטימי עד כמעט כמו גברים. יצירה "ויאגרה" לנשים צריכה קצת מידע לאחר הקבלה התברר כי הרקמה הספוגית הממוקמת באזור שלוכד את הדגדגן, כמו גם באזור שרץ במורד השפתיים לכניסה למפשעה, אומרת שירותי ליווי .

במהלך אקסטזה המינית מדובר דם, וגופים אלה עומדים, בערך כמו חבר ממין זכר. אבל זה רק לאזור זה וליזום כוח "לעמוד" זה לא מספיק של המאמץ שמספיק אנשים. זה ההבדל הבסיסי. אם תכניס טווח בנרתיק של הרגיעה, מרגיש הנשים כנראה בהשוואה לתחושות אדם אם תנסו פין nevstavshim כדי לספק את אישה.

אז איך אפשר לעורר את הזקפה של אישה, ומה התהליך הוא שונה מהעירור של הגבר? כ -75% מהנשים לא מרגשים את הסימנים החזותיים, אבל גברים בדרך כלל זה מספיק.

נשים צריכות רמז של מין, רומנטיקה - במילים אחרות, שיש לתת לפנטסיות של נשים בכיוון הנכון. אבל המשמעותי ביותר לשדה של הנשים - זה הקדמה אידיאלית ומעניינת. נזכיר כי היא כוללת - היא ליטופים עדינים שונים, מלטף, נוגעים ללב, די במגע קרוב עם גוף הגירוי של כל הגוף, בקיצור, כל מה שהיא אוהבת. גורמים כאלה גם לשחק תפקיד והשפעה עבור גברים רבים.

כאשר ההתרגשות מגיעה במצב שיא, זה ריגש את הרבה שרירים. ברמה פסיכולוגית, הגברת, כמובן, חייבת להיות רגועה לחלוטין, אבל התגובה של הגוף שלו לגירוי חזק היא בדיוק ההפך. יש נשים שיש להם הזדמנות די ייחודית - הם יכולים להתאמץ הגוף, כוללים איברי המין, כך שללא כל קשר באיברי מין, הם עדיין מקבלים אורגזמה חזקה.

בשיאה של העירור של עדן כמה נשים יש אזורים אדומים על החזה, שנעלמים מהר מאוד.