רישום
התחבר
שכחת את הסיסמא? הזכר
עברית

שירותי ליווי תשקיף

31.08.2015
שירותי ליווי תשקיף : קעקועים אינטימיים ומשמעויותיהם

קעקוע - הוא אחת הדרכים של לקשט את גופם ארוכי השנים. בימים המקועקעים ביותר הוענקו העולם העתיק נבחרו רק - ראשי שבטים, שמאנים, ציידים מנוסים. כל סימן על הגוף נשא משמעות מיוחדת, מסתורית ועמוקה, אומרים שירותי ליווי תשקיף . כבר קעקוע התחיל לעשות הכל, ולפעמים סתם ככה, בלי לחשוב עליהם.

סימנים שונים על הגוף של ההודים חגגו מספר האויבים, שהם ניצחו, ובמצרים קעקועים יכולים להתבצע רק על הגוף של הפרעונים וכוהנים. ביפן, לגורו של בתי ספר לאמנויות לחימה "סומן" סימן מיוחד על הגוף. בילדת מסופוטמיה בלי קעקוע אינו נחשב יפה. אבל, למשל, ברוסיה בסוף המאה שעברה, קעקועים היו בעיקר מוכר אסירים לשעבר וראשי פשע. שנים חלפו, השקפת עולמם של האנשים השתנתה, ובעולם של היום של קעקוע יכולות כעת בבטחה להיקרא סמל של אטרקטיביות.

לשם מה אנשים מקבלים קעקוע? הראשון הוא אולי הרצון להתבלט מהקהל ולהראות השתייכותם לתרבות מסוימת או כיוון. קעקוע סקסי גם כאן, לא יכול להיות יוצא מן הכלל, רק לבחור אותם על פי רוב הנשים מאשר גברים. בדיוק מסיבה זו, ולהביע את דעתם על יופי נשי. קעקוע סקס יאפשר לכל אישה להרגיש אטרקטיבית וייחודית בסוגו.

מנתונים קונבנציונליים קעקוע שונה, אלא אם כן את מקומם של אירוח. הנה רק שזה לא הכרחי לבצע את שמה על איברים אינטימיים. זה עשוי להיות דפוס על החגורה או במפשעה. העיקר הוא לראות אותה רק אחד שיש לו גישה מלאה לגוף המיני שלך. הדמויות באזור התחתון מיניות בטבע.