רישום
התחבר
שכחת את הסיסמא? הזכר
עברית

שירותי ליווי בתל אביב: ההימנעות היא מסוכנת מאוד

31.08.2015
שירותי ליווי בתל אביב: ההימנעות היא מסוכנת מאוד

יש שלבים בחיים כאשר חושבים על סקס אפילו יוצא - גם מסיבות בריאותיות או אחר המצב הזה עכשיו. אנשים רבים מאמינים כי יש הימנעות ממין ללא השלכות, אבל זה המציאות של מצב? שירותי ליווי בתל אביב לומר כי התנזרות יכולה להציג סיכון עיקרי.

לדברי רופאים, התנזרות יכולה להיות מאוד מסוכנת. נציגים של מינים שונים בצורה שונות עוברים תקופה חיונית זה. בנות זה מסוכן למטוס הנפשי. לא כל אישה בהעדר היחסים הייתי ישנה עם גבר רק למען התאווה בעלי חיים. לגברים, בעיה זו נפתרת במהירות - הם פשוט רצה אובייקט שמאפשר לממש את הצרכים המיניים של הגוף שלהם. התנזרות גברים שקורה לעתים קרובות בכפייה, למשל, להישאר בצבא או במקומות לא כל כך רחוקים.

התנזרות ממושכת עלולה לגרום לגוף של אישה בסוג כלשהו של הפרעה. במהלך קיום יחסי המין, הגברת מרגישה לא כל כך הרבה הנאה ופסיכולוגית פיזיות - חשוב העובדה של אינטימיות ואמון מיניים. חוסר שביעות רצון מיני בבנות שעושה אותם עצבנית, רגיש (באופן שלילי), הם מופיעים קשיים בעבודה ובמערכות יחסים עם אנשים אחרים.

סקסולוגים ממליצים לאונן בימים קשים אלה. לגברים, זה אף פעם לא היה מכשול, אבל נשים תמיד נראית כמו משהו נורא. אבל בלי לתת פריקת הגוף, הם פוגעים בנפשם שלהם עוד יותר.

גברים הסובלים מהימנעות לעתים קרובות, להיפך, פיזיים. בהתאם לגילם, חוסר הסקס יש מגוון של תוצאות. ב -25 שנים, כמה שבועות בלי סקס, הבחור לא יהיה כל השפעה, לאחר 30 שנים זה יכול להיות כרוך באורגזמת המיתון הממשמשת ועצמה.