רישום
התחבר
שכחת את הסיסמא? הזכר
עברית

הבנת האזורים ארוגניים

31.08.2015
הבנת האזורים ארוגניים לאורגזמה מהירה

להייתה הילדה אורגזמה, גבר צריך לעבוד קשה. זה הכרחי כדי לקבל מושג איך ואיפה האזורים ארוגניים הנשיים. כמו כן, חשוב לדעת שמציב שותף מועדף, וכל דבר אחר הקשור ליחסי מין. נערת ליווי ישראל מאמינה שסקס הוא תמיד נחמד להביא את העונג וההנאה הגבוהים ביותר, אך חשוב לגהץ את כל האזור הארוגני, לא רק אחד, פופולרי ונפוצה.

האורגזמה המהירה ביותר, שהיה מסומנת - היא אורגזמה, שהתרחשה במרחק ארבעים שניות. שותפים הם במרחק אחד מהשני, אבל הם לא הפסיקו לתת את הרשמים עזים של אחד את השני. לפעמים יש מצבים שבי אישה יכולה לקבל אורגזמה מאירוע, למשל, של מה שבא SMS הסקסי בטלפון. הכל מתחיל ונותן גימור המושלם. לפיכך, המוח שלנו - זה גם אזור הארוגני, אשר יכול להיות די מרגשת.

כדי להבין היכן האזורים ארוגניים החבויים שלנו, אתה רק צריך לנסות לבצע ניסוי מיני. זה הכרחי כדי ללטף את הילדה בכל המקומות, ולראות את תגובתה. אם כל אחד מהאזורים יביא הנאה, אז אזור זה אמור לשמש כליבה. בנות לעתים קרובות אינן מבינים את מה שהם יכולים לרגש ולדחוף לאורגזמה. לפעמים גברים מוצאים אזור סקסי גם במקומות הכי פחות הצפויים. לדוגמא, נקבת בטן. סקי זה יכול גם ליזום ולדחוף לאורגזמה.

אין צורך ללטף את האזור רק בגוף של אישה שכל ידועה ומאומתת. אחרי הכל, יש תחומים אחרים, נסתרים מיניים, שעדיין לא נחקרו, כמו גם והם עשויים להיות שונים בהתאם לאדם. אישה אחת יכולה להגיע לאורגזמה על ידי מלטף את הפטמות, והשני - מהליטופים של הנרתיק, ושלישית יכול להיות הסוף של האצבע בפי הטבעת שלו. גברים מומלץ לנסות, לשים את הניסויים שלהם, ניסויים עם הגוף הנשי. אחרי הכל, הגוף של אישה, במיוחד האהוב, ללמוד מאוד נחמד!