רישום
התחבר
שכחת את הסיסמא? הזכר
עברית

נשימתו החמה - מציצה טכניקה

31.08.2015
נשימתו החמה - מציצה טכניקה

כל האנשים בעולם רעיונות משלהם על מציצה. בעוד כמה מאמינים מציצה משהו מאוד נעים, אחרים אומרים שזה עבירת מכה אמיתית והשפלה. נערת ליווי רחובות מאמינים שהמכה לא יכולה להיות משהו רגיל - זה באמת בהיר, יפה והנאה מענגת שתביא הרבה רגעים נעימים. ללטף את איבר המין של גבר הוא קל לחשוב על ילדה ולהודות השגיאה הפופולרית, וכתוצאה מכך אדם אינה מסוגלת לקבל טיפה אחת של הנאה.

איך הוא עושה את מציצה? זה לא מספיק פשוט לשים חבר בפה שלי וכל. זה לא לפוצץ. זה פשוט ללקק את איבר המין. מכה - זה משהו יותר מורכבת ומהורהר. כדי לעשות את הדבר הנכון בזמן מציצה, חשוב לצבור ניסיון. באופן טבעי, יש תרגול חשוב. עלינו לעשות הכל כדי לפוצץ מביא הנאה לשני בני הזוג. סקס אוראלי מורכב כולו מלשון שונה חשיפה, שפתיים, ותנועות ושלעזור לעשות סקס כל כך מהנה. סקס אוראלי - אמנות, וכדי להשיג לגבהים חדשים בזה, תמיד צריך להתאמן.

במהלך מציצה צריך לעסוק באופן פעיל בדמיון שלך, כי פעולה זו היא לא שותף משועמם. אפשרות טובה - נשימה חמה מוצרי חשמל במציצה. טכניקה זו עוזרת לפתוח את האדם הרבה כיף. איך זה לבצע? בואו נסתכל על זה. במקרה זה, מלטף את איבר המין יבוצע בעזרת נשימתו החמה של הילדה. אנחנו צריכים לקחת את הזין ביד שלו, לספוג את האוויר, לשים את הפין בפה שלה ומתגעגע אל הנשימה החמה עליו. אז שלף חבר פיו כרצונו, שצברת דרך האוויר, ושוב אתה נכנסת לטווח בפה, נשימתו. טכניקה זו מסייעת לסיים מציצה במהירות.